Баптисти надали 55 тонн гуманітарної допомоги постраждалим від повені та пожеж

Баптисти надали 55 тонн гуманітарної допомоги постраждалим від повені та пожеж - фото 1
Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів (ВСЦ ЄХБ) нещодавно реалізував гуманітарний проєкт допомоги тим, хто постраждав від підтоплення у західних областях та пожеж на Луганщині.

За два тижні був сформований вантаж для потерпілих — 55 тонн продуктів, інформує пресслужба ВСЦ ЄХБ.

На початку серпня було доставлено дві тисячі коробок (35 тонн) на захід та одну тисячу коробок (20 тонн) на схід. Логістичні центри розвантаження розташовувалися у Мукачеві та Сєвєродонецьку. Упродовж серпня продуктові набори були доставлені у 14 населених пунктів Прикарпаття, 27 — Закарпаття та 37 — Луганщини.

Як йдеться у повідомленні пресслужби ВСЦ ЄХБ, таку допомогу євангельсько-баптистське Братство змогло реалізувати спільно з помісними церквами, об’єднаннями та іноземними партнерськими організаціями.

Баптисти надали 55 тонн гуманітарної допомоги постраждалим від повені та пожеж - фото 58332

 

«На Луганщині ми відвідали одне із сіл, яке найбільше постраждало, — Смолянинове. Отримавши у райраді списки 79 дворів, які найбільш потребують допомоги, ми поїхали за адресами і відвідали частину з них, — розповідає Володимир Іваницький, координатор відділу гуманітарних проєктів Всеукраїнського союзу церков ЄХБ. — Це був особливий та зворушливий момент, коли люди самі почали виходити на вулицю і просити їм допомогти. Люди відчули на собі опіку і були відкриті до розуміння того, звідки і від кого вони отримують допомогу. Ми молимося, щоб ця допомога насамперед наблизила людей до Бога, Який через Своїх дітей дбає про нужденних».

Баптисти надали 55 тонн гуманітарної допомоги постраждалим від повені та пожеж - фото 58333

 

За його словами, у цьому селі немає церкви чи групи віруючих. Однак люди довіряли гостям і охоче йшли на контакт, показуючи документи, аби допомога мала належну підзвітність.

Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів висловлює щиру вдячність усім, хто відгукнувся на цю потребу, знайшли можливість допомогти тим, хто постраждали від повені на заході та пожежі на сході.

Як РІСУ інформувала, Філадельфійська архиєпархія УГКЦ активно збирала кошти для допомоги потерпілим від паводків в Західній Україні.

На 14 серпня загальна сума пожертв Філадельфійської єпархії до фонду допомоги потерпілим від повені становить $136,875, з яких $36,176 - парафіяльні збірки в Філадельфійській Архиєпархії; $46,875 - пожертви через FACEBOOK; $53,824 - пожертви від приватних осіб та організацій.

9 вересня стало відомо, що сума пожертв через FACEBOOK склала $49,457.