Баптисти обрали нового Голову Київського об’єднання церков

Баптисти обрали нового Голову Київського об’єднання церков - фото 1
15 січня відбулася Звітно-виборча конференція Київського об’єднання Церков ЄХБ, на якому обрали нового голову. Ним став пастор Ірпінської Біблійної Церкви Микола Романюк.

Про це повідомляє Слово про слово.

Колишній голова, багаторічний служитель Михайло Андрашко, склав свої повноваження. За 20 років служіння головою об’єднання кількість церков подвоїлась, багато людей знайшли спасіння у Христі й багато служителів приступили до служіння.

Вибори були позачерговими. Ще у грудні 2020 року М. М. Андрашко попросив об’єднання звільнити його від обов’язків голови за віком та станом здоров’я, проте об’єднання зобов’язало його виконувати обов’язки до виборів. Вибори мали відбутися ще у 2021 році, але через карантинні обмеження їх було перенесено.

На конференції було присутньо трохи більше ніж 2/3 від очікуваної кількості представників церков. Дехто з обраних представників не змогли бути присутніми через хвороби. Тому, окрім молитов подяки за служіння та благословення нового голови та нового складу Ради об’єднання, були й молитви за хворих служителів. В тому числі через хворобу був відсутній і голова Союзу церков В. С. Антонюк.

Михайло Михайлович виступив зі звітом за останні три роки останньої каденції, а також з загальними підсумками усього 20-річного періоду перебування на посаді голови об’єднання. Зокрема, було відзначено, що за ці 20 років кількість церков ЄХБ в Києві та області подвоїлась, церкви почали активно займатися як внутрішньою, так і зовнішньою місією, активно залучалися до соціального служіння.

За останню каденцію було відзначено значний акцент на підготовку нових служителів та на пошуки нових способів служінь, як відгук на умови пандемії. Протягом останньої каденції відійшли у вічність 11 пресвітерів, сам Михайло Михайлович та його дружина важко перенесли хворобу.

Під час процедури таємного голосування Миколу Івановича Романюка обрали головою об’єднання 154 голосами зі 177. Заступниками Голови стали Олександр Бокоч, Петро Марченко, Анатолій Терещенко, Григорій Ступак.