• Головна
  • Новини
  • Баптисти планують у Києві наймасштабнішу місіонерську подію 2020 року...

Баптисти планують у Києві наймасштабнішу місіонерську подію 2020 року

13 травня, 11:16
На 28-29 серпня у Києві заплланована наймасштабніша баптистська подія 2020 року – III Український місіонерський форум. Тут зберуться євангельські християни-баптисти з усіх регіонів України та з десятка інших країн.

На 28-29 серпня у Києві заплланована наймасштабніша баптистська подія 2020 року – III Український місіонерський форум. Тут зберуться євангельські християни-баптисти з усіх регіонів України та з десятка інших країн, повідомляє "Релігія в Україні".

"Ми ставимо собі за мету осмислити подальшу перспективу місіонерської праці у помісних церквах і для кожного християнина зокрема. Прагнемо підтримувати пріоритетність місії у помісних церквах. На форумі також будемо презентувати й аналізувати місіонерську працю минулих років, встановлюватимемо систему підтримки теперішніх місіонерів, що працюють в Україні і за її межами", - йдеться в анонсі організаторів заходу.

Форум розглядається як  місце зустрічі, обговорення, аналізу, обміну досвідом і спільного пошуку.

Зокрема, проведення форуму обговорювалося ще 19-20 лютого 2020 року у головному офісі євангельсько-баптистського братства в Ірпені Київської області. У першому в цьому році засіданні Ради Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів (ВСЦ ЄХБ) взяли участь обласні пресвітери та керівництво Союзу.

Пресвітери мали заплановане обговорення з керівниками комітетів. ВСЦ ЄХБ у своєму служінні має дванадцять ключових комітетів і відділів: місіонерський, соціальний, молодіжний, дитячий і підлітковий, капеланський, інформаційний, музично-творчий, освіти й апологетики, юридичний, пасторський.

Василь Фурта, заступник голови ВСЦ ЄХБ, який координує роботу комітетів, ініціював спільну зустріч старших пресвітерів з керівниками комітетів, аби покращити їхню спільну взаємодію та зробити тіснішою комунікацію. 

Керівники комітетів озвучували ті виклики, які ускладнюють служіння певних напрямів роботи на місцях. У складних питаннях спільно шукали шляхи вирішення, кращого врегулювання поточних завдань і втілення у життя спільних планів.

Також погоджували календар заходів і подій, визначали цілі і спільні задачі у рамках бачення Союзу – чотирьох пріоритетних стратегічних напрямів:

- усі комітети об’єднують зусилля на те, щоб працювати на досягнення неспасенних людей. Це внутрішня і закордонна місія, утворення нових і розвиток існуючих церков;
- підготовка та введення у служіння нових кадрів. Наставництво. Спорядження і введення у служіння;
- формування молодого покоління у служінні (діти, підлітки, молодь, сім’ї);
- фінанси (фінансова грамотність, управління; як краще взаємодіяти, щоб різні служінні і проекти могли фінансово наповнюватись і мати ресурси для втілення їх у життя. Служіння не може розвиватися, коли не буде підтримане фінансами, хоча кошти тут відіграють не визначальну роль). 

Другого дня на засіданні Ради обговорили низку питань, що стосуються різних пасторських викликів у царині обласних об’єднань, навчальних закладів, окремих помісних церков, а також інформували про певні лжевчення, що сьогодні намагаються мати вплив на євангельських віруючих.

Серед поточних питань на Раді обговорили підготовку та проведення ключових подій ВСЦ ЄХБ 2020 року. У переліку – Третій місіонерський форум 28-29 серпня в Києві, Всеукраїнська пасторська конференція «Особа пастора» 12-13 листопада, ювілейний молодіжний форум «Покликані Христом» 23 травня, Хода за сім’ю та Національний день молитви 6 червня, Всеукраїнське свято подяки 13 вересня. 

Ігор Бандура анонсував проведення унікальної навчальної конференції для членів Ради Союзу, керівників комітетів та ректорів навчальних закладів Братства 23-24 березня. Зустріч відбудеться за участі Майкла Джонсона, президента Слов’янського євангельського товариства.

Теги: #ЄХБ