Баптисти відновлюють життя і служіння на Херсонщині

Баптисти відновлюють життя і служіння на Херсонщині - фото 1
Села Херсонщини після звльнення від російської окупації пвертаються жо життя. Відновлюють також там своє повноцінне служіння євангельські християни-баптисти.

Про це пише baptyst.com.

Село Кочубеївка і прилеглі села першими звільнили від російських загарбників. Хоча вони була під окупацією всього два тижні, за цей час населення та інфраструктура чимало постраждали. Зараз у селі залишаються 12 членів баптистської церкви. Церковний транспорт, яким у церкву возили людей із 13 навколишніх сіл, згорів.

Баптисти відновлюють життя і служіння на Херсонщині - фото 103361

Смт Нововоронцовка. Під російською окупацією було близько місяця. Звільнене 25 березня. Пастор помісної церкви Сергій Костін розповів, що два місяці тому у Нововоронцовці відновили зібрання. Попри великі руйнування та крайню бідність, люди повертаються додому. Ті, хто ще має куди. Автівку пастора забрали окупанти. Він залишився без важливого ресурсу.

Смт Високопілля було під окупацією пів року: звільнили селище 4 вересня. Цей населений пункт теж сильно понівечений. Через приліт у сусідній будинок було пошкоджено Дім молитви. Потужного удару зазнав дах, через що на деяких ділянках обвалилася стеля. Подяка Богові, що руками братів з інших міст будівлю крок за кроком відновлюють.

Баптисти відновлюють життя і служіння на Херсонщині - фото 103362

У повідомленні сказано, що звільнені населені пункти Херсонської області обʼєднує багато речей. Тут бракує служителів, транспорту, немає газу та світла. Не всі доми молитви придатні до проведення зібрань. Тим не менш, тут залишаються люди, відкриті до Слова, церкви та віруючих, а також служителі, які працюють над відбудуванням зруйнованого та підтримують людей Словом і ділом.

“Духом не падаємо. Ми разом. Одне з одним і з Богом”, – додають у своїх розповідях пастори Херсонщини.