• Головна
  • Новини
  • Беатифікація Папи Івана Павла ІІ – найважливіша подія 2011 року, - речник Ватикану...

Беатифікація Папи Івана Павла ІІ – найважливіша подія 2011 року, - речник Ватикану

30.12.2011, 11:30
Беатифікація Папи Івана Павла ІІ – найважливіша подія 2011 року, - речник Ватикану - фото 1
В Апостольській Столиці підбили підсумки минулого року.

Беатифікація Івана Павла ІІВ Апостольській Столиці підбили підсумки минулого року. За словами о. Федеріко Ломбарді, ТІ, генерального директора Ватиканського Радіо й Телебачення, директора прес-центру Ватикану, 2011 рік був дуже насиченим для Святішого Отця Бенедикта ХVІ. Священик, зокрема, нагадав про низку візитів, які цьогоріч здійснив Папа – до Мадриду, на Африканський континент, участь у міжнародній зустрічі в Асізі та поїздка на батьківщину, де понтифік у приміщенні Бундестагу виголосив промову перед німецькими депутатами.

Підсумовуючи події, речник Ватикану наголосив, що однією з найвизначніших подій 2011 року була беатифікація Папи Івана Павла ІІ.

«Ця подія була пережита з надзвичайною радістю, що була виявом віри Церкви в присутність Блаженного серед нас, а це означає, що Іван Павло ІІ виявився насправді живою і присутньою особою на шляху Церкви», - цитує слова о. Ломбарді Радіо Ватикан.

Священик підкреслив, що такі самі відчуття охоплюють і величезну кількість вірних, які відвідують його гріб у базиліці Святого Петра у Ватикані.

«І ці відвідини тривають постійно, бо Іван Павло ІІ і надалі присутній, - сказав він. - Багато людей вже очікує його канонізації, яка, без сумніву, настане!»

Речник Ватикану пригадав також, що Вселенський Архиєрей Бенедикт ХVІ і надалі розгортає свої катехизи під час недільних молитов «Ангел Господній» та загальних аудієнцій.

«Я сказав би, – закінчив о. Ломбарді, ТІ, – що порівнюючи з попередніми роками, які були бурхливішими з приводу криз чи напружень, цей рік був дуже гарним, позитивним, роком знаменних послань, які дозволяють з надією дивитись у майбутнє».