Бенедикт XVI дуже хворий: Папа Франциск просить про молитву

28.12.2022, 14:00
Католики
Бенедикт XVI дуже хворий: Папа Франциск просить про молитву - фото 1
Наприкінці своєї загальної аудієнції у середу, 28 грудня, Папа Франциск попросив молитися за свого попередника - Папу Бенедикта XVI, який, за його словами, дуже хворий.

Джерело: CREDO

«Я прошу всіх вас про особливу молитву за Папу-емерита Бенедикта, який у тиші підтримує Церкву, — цитує слова понтифіка CNA. — Пам’ятайте про нього, — він дуже хворий, — благаючи Господа, щоби Він утішив його і до кінця підтримував у його свідченні любові до Церкви».

Після своєї відставки, про яку було оголошено 28 лютого 2013 року, Бенедикт XVI, якому цьогоріч виповнилося 95 років, живе тихим молитовним життям у монастирі «Mater Ecclesiae» у ватиканських садах.

Раніше, 1 грудня, Папа Франциск похвалив Бенедикта XVI за його роль як Папи-емерита та його внесок у царину теології. Виступаючи на церемонії вручення Премії Ратцінґера у Ватикані 2022 року, Папа сказав: «Усі ми відчуваємо духовну присутність Папи-сеньйора і його товаришування молитвою цілій Церкві. Ця подія є важливим підтвердженням того, що внесок його богословської роботи та, загалом, його думки продовжує бути плідним і ефективним».