• Головна
  • Новини
  • Без митрополита Агафангела мер Одеси не приймає відповідальних рішень...

Без митрополита Агафангела мер Одеси не приймає відповідальних рішень

28.02.2012, 09:25
Без митрополита Агафангела мер Одеси не приймає відповідальних рішень - фото 1
Остаточне рішення з питання розширення зоопарку вглиб Преображенського парку в Одесі ще не прийнято. Без урахування думки громадськості, в першу чергу одеського митрополита Агафангела, рішення прийматись не буде. Про це заявив віце-мер Одеси Микола Ільченко.

Одеса.jpgОстаточне рішення з питання розширення зоопарку вглиб Преображенського парку в Одесі ще не прийнято. Без урахування думки громадськості, в першу чергу одеського митрополита Агафангела, рішення прийматись не буде. Про це заявив віце-мер Одеси Микола Ільченко, повідомляє Релігія в Україні.
 
За словами чиновника, на даний момент питання знято з порядку денного, проте в будь-якому випадку зоопарку необхідно розширюватися, і Преображенський парк, впевнені у мерії, ідеально цьому сприяє.

«Чутки про те, що на цьому місці може з'явитися ТРЦ, не більші, ніж міф – в парку ніхто ніколи не дозволить собі цього зробити. А якщо хтось зважитиься підписати відповідні папери, то це справа кримінально-карана, – говорить Микола Ільченко, – При цьому ми не хочемо брати якісь окремі об'єкти. Замість цього ми хочемо розробити комплексний проект по наведенню порядку на всіх прилеглих об'єктах – розширити зоопарк, реконструювати Новощепний ряд, побудувати церкву в парку, упорядкувати сам парк і поставити пам'ятний знак усім, хто похований на цьому кладовищі ».
 
За словами віце-мера, відновити могили та поіменно ідентифікувати точні місця поховання на старому цвинтарі неможливо, тим не менше, міська влада візьме проект в розробку тільки з дозволу одеситів.
 
«Без урахування думки громадськості рішення прийнято не буде. Крім того, Олексій Олексійович (Костусєв, поки чинний мер міста - ред.) дізнається авторитетну думку Агафангела, без схвалення якого проект також не буде здійснено, – запевняє Микола Ільченко, – Якщо ж проект буде прийнятий, то на його реалізацію вже в цьому році з бюджету міста має бути виділено більше 10 млн. грн. »
 
У листопаді 2010 року глава Одеської єпархії УПЦ (МП) митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел освятив в Преображенському парку місце під будівництво храму-каплиці.