Бійці Грузинського національного легіону подарували владиці Філарету ікону святого Георгія

22 січня, 14:32
Культура
Бійці Грузинського національного легіону подарували владиці Філарету ікону святого Георгія - фото 1
Володимирському собору Києва подарували ікону святого Георгія, написану в Грузії. Її передав почасному Патріарху Філарету командир Грузинського національного легіону Мамука Мамулашвілі, бійці якого з 2014-го на боці України протистоять російській агресії.

Про це повідомляють Подробиці.

Відтепер ця ікона святого Георгія буде у Володимирському Соборі в Києві. Її написали в Грузії. І саме в цього святого люди зазвичай просять захисту та перемоги.

"Для нас є велика честь бути сьогодні тут, - сказав Мамулашвілі. - Ми передали ікону, написану в Грузії, Святого Георгія для наших воїнів. Це дуже символічна ікона, яку ми передали Володимирському собору. І вона служитиме на "захист України".

На плечі Святого Георгія зображені 2 прапори - український та грузинський на знак солідарності двох народів, які борються зі спільним ворогом. Почесний Патріарх Філарет особисто подякував воїнам.

Мамука Мамулашвілі також нагородив Предстоятеля відзнакою Грузинського легіону “Честь і гідність”.

Владика Філарет подякував грузинським добровольцям за привітання і, найперше, за їхню допомогу в захисті України від російських окупантів та закликав на воїнів Боже благословення.

"Грузини до українців відносяться тепло і допомагають нам, причому от душі. І ми за це вдячні їм", - сказав він.

Самому Філарету сьогодні виповнилося 95. На його честь у храмі влаштували святковий молебень.