Біля церкви у Бучі проводять ексгумацію тіл з масового поховання

09 квітня, 10:00
Суспільство
Біля церкви у Бучі проводять ексгумацію тіл з масового поховання - фото 1
Біля церкви велика могила – комунальники поховали в ній жертв воєнних злочинів – загиблих після обстрілів та вбивств. Орієнтовно тут 67 тіл.

Біля церкви велика могила – комунальники поховали в ній жертв воєнних злочинів – загиблих після обстрілів та вбивств. Орієнтовно тут 67 тіл.

Про це повідомляє ua.news з посиланням на генпрокурора України Ірину Венедиктову.

На місці працюють спеціалісти – судмедексперти, криміналісти, слідчі та прокурори. На більшості тіл виявлено вогнепальні та осколкові поранення від вибухів. Знайдено багато фрагментів тіл, які необхідно ідентифікувати.

Біля церкви у Бучі проводять ексгумацію тіл з масового поховання_1 Біля церкви у Бучі проводять ексгумацію тіл з масового поховання_2

Надалі буде проведена робота з встановлення обставин смерті кожної людини.
Є багато свідчень очевидців, про те, що мирних жителів убивали за те, що вони просто йшли за хлібом чи ліками, розмовляли українською, допомагали волонтерам або армії. Буча була одним із полігонів так званої «денацифікації», а простіше кажучи винищення українців.

Біля церкви у Бучі проводять ексгумацію тіл з масового поховання_3

«Ми маємо вже 100 сторінок даних військовослужбовців РФ – окупантів Бучі. Наше завдання-максимум встановити кожного, хто натискав на гачок і віддавав накази масово вбивати українців, використовувати катування та зґвалтування як зброю», – зазначається у повідомленні.