Біля храму, де відспівуватимуть Навального, почали ставити загородження

29 лютого, 17:14
Суспільство
Біля храму, де відспівуватимуть Навального, почали ставити загородження - фото 1
У церкві ікони Божої Матері «Втамуй мої печалі» у Москві, де 1 березня планується відспівування політика, вживають посилені поліцейські заходи.

Про це повідомляє Тг-канал Християни проти війни.

У храмі розклеєно свіжі плакати про заборону аудіозапису та відеозйомки. Встановлюються відеокамери прямо над царською брамою вівтаря. Почали виставляит загородження.

Як повідомляє Медуза, соратники Навального розповіли, що жоден катафалк не погоджується везти тіло політика до церкви.

«Спочатку нам не дали зняти похоронну залу для прощання з Олексієм. Тепер, коли має відбутися відспівування у церкві, ритуальні агенти повідомляють, що жоден катафалк не погоджується везти туди тіло. Всім бригадам дзвонять невідомі люди та погрожують, щоб тіло Олексія вони нікуди не везли», - пишуть соратники Навального.

За словами колишнього голови штабів Навального Леоніда Волкова, всім водіям катафалків «дзвонять невідомі люди та погрожують, щоб тіло Олексія вони не забирали з моргу та нікуди не везли». «Це чистої води божевілля. Одного цього достатньо, щоб Путін, Собянін та всі їхні поплічники горіли у пеклі», — написав Волков.

28 лютого соратники Навального повідомили, що відспівування політика пройде в церкві ікони Божої Матері «Втамуй мої печалі» у Мар'їно 1 березня о 14:00. Після цього Навального поховають на Борисівському цвинтарі.

Напередодні похорону територію біля цвинтаря почали патрулювати поліцейські. Біля входу підготовлені металеві загородження.