Глава УГКЦ у Патріаршому соборі в Києві зустрівся з потребуючими
За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, зустріч відбулася у соборовій світлиці, під час якої Блаженніший Святослав звернувся до присутніх зі словом підтримки й надії. Він наголосив на тому, що Церква постійно молиться за кожного, хто переживає життєві труднощі та шукає духовної й матеріальної опори. На завершення Патріарх уділив присутнім благословення і передав продуктові набори, надані Благодійним фондом «Карітас-Київ».

Спільнота «Sobor. Help» уже тривалий час підтримує родини, які стикаються із браком найнеобхіднішого та потребують братньої уваги. Щомісяця вони отримують необхідну допомогу, що також є практичним втіленням євангельських слів: «Усе, що ви зробили одному з Моїх найменших братів — Мені ви зробили».
Відтак волонтери запросили присутніх на теплу трапезу, де пригостили домашніми смаколиками, пиріжками, гарячим чаєм і кавою. Атмосфера зустрічі продовжилася щирим спілкуванням, увагою й підтримкою.

Адміністратор Патріаршого собору о. Андрій Боднарук подякував Блаженнішому Святославові за його присутність поруч із тими, хто голодує, спраглий чи потребує людського тепла. Окремі слова вдячності він висловив волонтерам спільноти, Благодійному фонду «Карітас-Київ» та його керівникові Романові Сиротичу.
«Дякую всім вірним, які приходять до нашого cобору зі своєю простою, але глибокою молитвою. Це ті люди, з якими ми маємо нагоду зустрітися, щиро поговорити про життя, про все, що турбує і, головне, послужити їм не лише порадою чи підтримкою, а конкретною дією. Бо спільнота є живою лише тоді, коли відчуває себе частиною чогось більшого, де Божа любов стає видимою через наші вчинки», — сказав о. Андрій.