• Головна
  • Новини
  • Богословсько-канонічна комісія УПЦ розглянула положення Податкового кодексу щодо механізму оподаткування (оновлено)...

Богословсько-канонічна комісія УПЦ розглянула положення Податкового кодексу щодо механізму оподаткування (оновлено)

18.03.2011, 14:02
Богословсько-канонічна комісія УПЦ розглянула положення Податкового кодексу щодо механізму оподаткування (оновлено) - фото 1
Комісія пройшла під головуванням архієпископа Львівського і Галицького Августина.

bogoslovska-komisiya-MP.jpgУ стінах Київських духовних шкіл з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира відбулося розширене засідання Богословсько-канонічної комісії УПЦ. Комісія пройшла під головуванням архієпископа Львівського і Галицького Августина.

За повідомленням офіційного сайту УПЦ, члени комісії за дорученням Синоду УПЦ (журнал № 53 від 23.12.2010) зібралися для вивчення з богословської точки зору положень Податкового кодексу, що стосуються механізму оподаткування.

За словами голови Богословсько-канонічної комісії УПЦ, архиєпископа Августина дискусія викликала певні протиставлення думок аж до категоричних позицій на зразок: «Якщо ти взяв ідентифікаційний код, ти вже відступник», або ж інша крайність, коли людину переконують: «Бери, немає нічого страшного». Загалом владика зазначив, що наразі прийняття віруючими ІНН  на сьогодні «є болючим питанням».

«У Церкві є таке поняття як свобода. Адам і Єва в раю, коли робили вибір щодо забороненого Богом плоду з дерева пізнання добра і зла, робили його з власної волі. Хіба Господь не міг послати ангела, щоб той, скажімо, схопив людину за руку й не допустив гріха? ? такими словами розпочав свій коментар архієпископ Августин. ? Духовенство повинно забезпечити вірному, своїй пастві свободу вибору. Якщо людину бентежить питання прийняття ідентифікаційного номеру платника податків, якщо вона вважає, що це не допустимо, хай не бере».  

Як повідомляє «Православіє в Україні», у засіданні робочої групи, крім членів Богословсько-канонічної комісії, взяли участь архієреї та священики, які мають глибокі знання цієї тему, а також представники органів державної влади, депутати, представники міністерств.