Боксер Усик схиляється до того, щоб стати священиком

Боксер Усик схиляється до того, щоб стати священиком - фото 1
Боксер суперважкої ваги Олександр Усик стверджує, що може змінити професію.

Про це повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Він стверджує в інтерв'ю на ютубі, що не просто думав про те, аби стати священиком, але й схиляється до цього рішення.

Варто нагадати, що Усик є прихожанином Московського Патріархату.

Як вже писала РІСУ, абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик зізнався, що став дуже релігійною людиною після важкої хвороби в дитинстві. Усик розповів, що в дитинстві був близький до смерті, коли захворів на пневмонію, повідомляє Новое время. Лікарі давали йому мінімальні шанси на порятунок, але все змінила його віра в Бога.

Олександр Усик тазом з Василем Ломаченком та митрополитом УПЦ МП Онуфрій також знялися у документальному фільмі «Здрастуй, брате! Христос воскрес», знятому російським чоловічим монастирем у селі Корсунь в Орловській обасті (Корсуньска Князь-Володимирська чоловіча пустинь) та Києво-Печерською лаврою.

Ломаченко у фільмі розповідає, що у нього багато друзів в Росії і він не може з ними припинити спілкуватися. «Сказали, що це країна, яка воює з нашою країною…це не вкладається у моїй голові. По суті ми є одним народом», – твердить Ломаченко.

Усик каже, що він не припинить дружити з росіянами, попри війну на Донбасі та окупацію Криму: «З хлопцями, які живуть, приміром, у Москві, ми тренувалися і пили чай з однієї чашки і їли кашу з однієї миски, коли ми маленькими були, а тепер, бачте, хтось ділить портфелі, а я маю ділити дружбу з цією людиною? Та я буду продовжувати з ним дружити. Мене не обходить, те що мене хейтять (ненавидять – ред.) або обзивають, у мене є своя думка».