Буддійські монахи скуповують облігації ESG в Японії

16.01.2021, 13:24
Світові
Буддійські монахи скуповують облігації ESG в Японії - фото 1
ESG-інвестування стало настільки популярним в Японії, що до нього долучились навіть буддійські монахи.

Джерело: Mind.ua

Як повідомляє Bloomberg, одним з нових інвесторів став дзен-буддійський храм Токуунін в центрі Токіо. Релігійна група хотіла заробити більше грошей на ремонт і обслуговування будівель в найближчі десятиліття, тому вона купила 40-річні соціальні облігації, продані Токійським університетом.

За словами Сатоши Цукадзакі, що консультує релігійні організації, все більше і більше буддійських храмів і синтоїстських святилищ зацікавлені в покупці екологічних, соціальних та управлінських облігацій. Це є ще одним свідченням буму сталого інвестування в Японії, коли продажі облігацій ESG підскочили на 68% до рекордних $21 млрд у 2020 році, оскільки попит на такі боргові зобов'язання в усьому світі різко зріс.

Японським релігійним організаціям також доводиться заробляти більше на інвестиціях, тому що скорочення населення країни скорочує кількість їх послідовників, які можуть оплачувати їхню діяльність. За даними уряду, членство в релігійних групах впало приблизно на 12% за десятиліття до 2019 року.

Агентство зазначає, що релігійні групи за кордоном також все активніше беруть участь в проєктах сталого розвитку. Минулого місяця Ватикан заявив, що приєднується до групи керівників, включаючи Брайана Мойніхана з Bank of America. і Марка Беніоффа з Salesforce.com, яка прагне створити «більш справедливу і стійку економічну систему».

Теги: #Японія