Будівництво біля Софії Київської суд заборонив вдруге

23.11.2011, 14:43
Будівництво біля Софії Київської суд заборонив вдруге - фото 1
Адміністративний суд Києва призупинив будівництво житлового комплексу по вулиці Олеся Гончара, 17-23, біля історико-культурного заповідника Софія Київська.

Sofiya.jpgАдміністративний суд Києва призупинив будівництво житлового комплексу по вулиці Олеся Гончара, 17-23, біля історико-культурного заповідника Софія Київська.

Постанову суд прийняв, як засіб забезпечення позову на час розгляду справи по суті.

"КМДА на боці киян бореться з незаконними будівництвами. Забудови в центрі Києва, особливо в буферній зоні Софії, погрожують знищити значну культурну пам'ятку, спотворюють вигляд нашого міста та заважають мешканцям. Тому їх не повинно бути у європейській столиці", - зазначив заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

Подальший розгляд та вирішення справи буде відбуватися в порядку письмового провадження, без виклику сторін.

Голова фракції БЮТ-Батьківщина в Київраді Тетяна Меліхова у свою чергу заявила, що це вже друга заборона суду. За її словами, попередню аналогічну постанову Шевченківського районного суду Києва будівельна компанія проігнорувала.

Як повідомлялося, Київрада дала дозвіл приватному акціонерному товариству Л-Капітал на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вулиці Золотоворітській, 11, за декілька сотень метрів від стін Софії Київської. Про це повідомляє «Кореспондент».