• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Центр Гідності Дитини запрошує на презентацію книжки “Сповідник в контексті драми сексуального насильства”...

Центр Гідності Дитини запрошує на презентацію книжки “Сповідник в контексті драми сексуального насильства”

11.10.2022, 14:21
Анонс
Центр Гідності Дитини запрошує на презентацію книжки “Сповідник в контексті драми сексуального насильства” - фото 1
Презентація відбудеться 18 жовтня о 16:00 у Львові за участі одного з авторів книжки — польського психолога, психотерапевта о. Томаша Лішевського, який має багаторічний досвід психологічного та духовного супроводу постраждалих від сексуального насильства та їхніх родин у середовищі Церкви.

Посібник містить рекомендації для сповідників, як діяти у випадках, коли під час сповіді виявляється інформація про випадок сексуального насильства. Зустрітися у сповідальні з людиною, яка постраждала від насильства, є великим випробуванням. Не меншим викликом є виявити відповідну чутливість, якщо про випадок насильства повідомляє особа, яка знає постраждалого, чи навіть безпосередньо — кривдник.

  • Як сповідати людей, які зазнали сексуального насильства?
  • Чого очікує зранена людина, коли йде до сповіді?
  • Що може зробити священик, щоб не поглибити страждання пораненого, щоб поважати його біль і підтримувати на шляху зцілення?
  • Як допомогти, якщо кривдником є священнослужитель?

Ці питання автор спробує висвітлити під час зустрічі. Також у презентації візьмуть участь представники Фундації святого Йосипа (Варшава), Марта Тітанєц та о. Пйотр Студніцкі, які розкажуть про те, як Фундація підтримує осіб, що постраждали від сексуального насильства у Церкві.

Книжка вийшла у видавництві “Свічадо”.

Захід відбудеться за адресою: вул. Івана Павла ІІ (Хуторівка), 35б, Патріарший дім.

Для участі у презентації організатори просять зголошуватися до 13 жовтня за посиланням: https://forms.gle/wMoPMLJsKgkEQXJe6 або на емейл: [email protected] чи дзвінком за номером 0987301926 з 10:00 по 18:00 год.

Центр Гідності Дитини запрошує на презентацію книжки “Сповідник в контексті драми сексуального насильства” - фото 100611