Центру святого Івана Боско у Львові виділили 4,2 млн гривень на профтехосвіту сиріт

Центру святого Івана Боско у Львові виділили 4,2 млн гривень на профтехосвіту сиріт - фото 1
Для львівського професійно-технічного центру святого Івана Боско депутати ЛМР виділили 4,2 млн гривень.

Про це повідомляє Tvoemisto.tv.

У центрі допомагають дітям, які втратили рідних, перебувають у складних життєвим обставинах, пропонують їм освіту та роботу.

«Центр діє фактично на приватних ресурсах. Отці щороку думали, де знайти кошти, щоби почати рік, а цьогоріч ми скерували 4,2 млн грн на оплату основних двох статей видатків. Йдеться про енергоносії – світло, вода, газ, а також заробітний фонд, тобто зарплати для педагогів. Інші витрати центр забезпечує самостійно», – каже в.о. департаменту гуманітарної політики ЛМР Євген Бойко.

Для цього, за його словами, разом із настоятелем навчального закладу – отцем Андрієм Бондарем, пройшли довгу процедуру, у результаті якої прийняли міську програму про підтримку Центру.

У центрі навчають дітей за такими напрямками, як: оператор з обробки інформації, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, кухарі, електрики з ремонту електроустаткування тощо. Також на території є виробничий центр з ремонту автомобілів. Тут допомагають дітям, які втратили рідних, перебувають у складних життєвим обставинах, пропонують їм освіту та роботу.

Навчання в закладі є безкоштовним для усіх студентів. Навчатися тут можуть випускники шкіл після 9 та 11 класів, різних конфесій та віросповідання. Центр заснувало релігійне управління монастирів салезіянського згромадження УГКЦ у 2005 році.