"Час об'єднає і зробить все для єдності українського православ'я", - Митрополит Епіфаній у річницю інтронізації

"Час об'єднає і зробить все для єдності українського православ'я", - Митрополит Епіфаній у річницю інтронізації - фото 1
Сьогодні у Михайлівському соборі у Києві відбулася святкова Літургія з нагоди другої річниці інтронізації Митрополита Київськогоі всієї України Епіфанія. Очільник ПЦУ у промові подякував духовенству та вірним за молитовну підтримку та висловив впевненість, що всі православні  українці скоро будуть належати до єдиноі Православної Церкви України.

"Подія інтронізації пов'язана з подією створення єдиної Української Автокефальної Православної Церкви. Дякуємо Богові за два роки спільного життя після Об'єднавчого Собору. Ми відчуваємо Божу допомогу, якби не Господь ми б не досягнули того, що вже маємо. Попереду багато роботи. Кіпрська Церква не остання, яка долучилася до визнання нашого Томусу. Попереду ще визнання з боку інших Православних Церков світу. Ми й надалі будемо молитися і виконувати місію, покладену на нас. Якщо Господь і далі допомагатиме нам, а ми віримо у це, ми отримаємо те, чого прагнемо. Нехай Господь і надалі утверджує нашу автокефальну помісну Православну Церкву. І в цьому є важлива участь кожного з вас, духовенства, мирян. Всі православні українці скоро будуть належати до єдиноі православної Церкви України. Час об'єднає і зробить все для єдності українського православ'я", - сказав на урочистій Літургії Митрополит Епіфаній.