Через агресію Росії ще одна парафія УПЦ МП заявила про перехід до ПЦУ

Через агресію Росії ще одна парафія УПЦ МП заявила про перехід до ПЦУ - фото 1
У Костопільському деканаті Рівненської єпархії ПЦУ 5 березня повідомили про намір Михайлівської парафії УПЦ МП с. Борщівка чолі з настоятелем прот. Валерієм Палаєвським перейти до ПЦУ.

Як повідомив РІСУ член Синодальної комісії з міжхристиянських відносин ПЦУ Андрій Смирнов, парафіяни звернулися до архиєпископа Рівненського та Острозького Іларіона з проханням прийняти їх парафію до складу Рівненської єпархії Православної Церкви України, на що отримали архипастирське благословення.

"Сьогодні була відслужена Літургія на чолі з деканом Костопільського деканату митр.прот. Андрієм Кононцем у співслужінні настоятеля прот. Валерія Палаєвського та численного духовенства деканату... Були піднесені молитви за нашу владу та військо, за добровольців та медиків, та нашу перемогу. Храм був заповнений парафіянами, які зі сльозами на очах молилися за нашу Батьківщину та нашу єдність. Багато людей приступили до сповіді та причастя. По завершені прозвучала молитва «Боже Великій Єдиний». Декан прот. Андрій привітав настоятеля та парафіян із важливим та правильним рішенням, яке вони прийняли, і побажав молитовної єдності в цей тяжкий час", – йдеться у повідомленні.