Через війну сьома зустріч молоді «Вітер на-Дії» відбудеться у Кракові

Через війну сьома зустріч молоді «Вітер на-Дії» відбудеться у Кракові - фото 1
17-18 вересня у Кракові відбудеться сьома зустріч молоді «Вітер на-Дії». Цьогоріч захід відбуватиметься два дні та пройде у комбінованому форматі: офлайн і онлайн, на території Санктуарію Святого Івана Павла ІІ. «Разом в труднощах – разом в перемозі!» – гасло Вітру на-Дії 2022.

Організатор події — Українська Греко-Католицька Церква (Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ).

«Вітер на-Дії» завжди старався мотивувати молодих людей до активної позиції в Церкві та суспільстві, уважнішого ставлення до своєї освіти, духовного життя тощо. Тепер важливо дати надію, особливо тим, хто вимушено виїхав із України, що їхнє майбутнє буде добрим, світлим і що вони можуть впливати і формувати його. Хтось із них, мабуть, навіть після перемоги, залишиться поза Україною, та сподіваємося, що більшість ― повернуться і будуватиме свою улюблену країну. Тож цього року «Вітер на-Дії» буде спрямований на це», – розповів отець Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді, співорганізатор зустрічі молоді.

Зв словами організаторів, війна змінила життя кожного. Молодь, життя якої кардинально змінилося в один день, першою зайняла активну позицію на волонтерському та військовому фронті, захищаючи свою Батьківщину. В чому сила українців? У вмінні швидко обʼєднуватись у критичній ситуації, працювати разом, підтримувати одне одного та захищати тих, кого любимо.

Події останніх місяців показали, що українська молодь здатна вирішувати будь-які питання і долати будь-які перешкоди. Разом ми перемагаємо свої страхи та невпевненість, віднаходимо загублені мрії та вчимося співпрацювати у єдності.

"Віримо, що разом і з Божою допомогою ми наблизимо перемогу та відбудуємо нашу Україну!", - йдеться в анонсі молодіжної зустрічі.

Реєстрація на «Вітер на-Дії» вже стартувала! Переходьте на vnd.org.ua та купуйте свій квиток.

Загальна програма:

Субота

08:00 − Початок

Реєстрація учасників на території Санктуарію Святого Івана Павла ІІ (Totus Tuus 32, 30-610 Краків, Польща).

Участь лише за умови попередньої реєстрації

15:00 − Молитва в стилі Taizé

16:00 − Зустрічі з лідерами думок, інтелектуальні майданчики, безперервна молитва у храмі, панельні дискусії, презентації. Більше 20-ти майданчиків з топовими спікерами. Імена гостей заходу та детальна програма з'являться згодом

20:00 − Концерт

Неділя

11:00 − Божественна Літургія

13:30 – 17:30 − Зустрічі з лідерами думок, інтелектуальні майданчики, безперервна молитва у храмі, панельні дискусії, презентації, нетворкінг. Більше 20-ти майданчиків з топовими спікерами. Імена гостей заходу та детальна програма з'являться згодом

18:00 – 20:30 − Концерт

Трансляцію пунктів програми кожен охочий зможе переглянути на офіційних інтернет-ресурсах «Вітру на-Дії» безкоштовно.

Цього року майданчики поділятимуться на чотири тематичні блоки:

Я – українець

Чим відомі наші співвітчизники у інших куточках світу. Чим та ким ми справді можемо пишатися? Які найвизначніші досягнення українців у культурі, мистецтві, спорті, бізнесі та інших сферах? Багато інсайтів та натхнення!

Сила віри

Поговоримо про те, як наша віра в Бога допомагає жити в теперішній час, отримувати відповіді на запитання і зберігати надію навіть в найтемніші часи. Практичні поради, які щоденно можна застосовувати у духовному житті. Досвід богопосвячених осіб, активних мирян та історії про те, як несподівано Бог може знайти тебе.

ВзаємоДія
Як спільно вирішувати великі справи: волонтерство, робота, допомога, підтримка. Поговоримо про волонтерський досвід у різних проєктах, найуспішніші кейси підтримки України, зокрема нашими друзями-поляками, різні рівні співпраці та комунікації заради кращого майбутнього.

Плани на завтра

Так багато українців за кордоном мають докори сумління, що вони виїхали. Не знають, що робити зі своїм життям і як планувати майбутнє, перебуваючи у безпечному місці, але далеко від рідного дому. Спробуємо разом знайти відповіді, що робити тут і зараз, як бути корисним та реалізовувати себе.

Детальну програму Вітру на-Дії читайте вже незабаром на vnd.org.ua

Через війну сьома зустріч молоді «Вітер на-Дії» відбудеться у Кракові - фото 97979