Черкаські депутати вирішили звернутися до ВР та РНБО з вимогою заборонити УПЦ МП

19.08.2022, 10:00
Держава
Черкаські депутати вирішили звернутися до ВР та РНБО з вимогою заборонити УПЦ МП - фото 1
Під час сесії Черкаської міської ради депутати підтримали проект рішення про звернення до Ради національної безпеки і оборони України, Верховної Ради України про пришвидшення розгляду законопроєкту про заборону діяльності церков та інших релігійних організацій, які підпорядковуються Московському Патріархату та несуть загрозу національній безпеці України.

Про це 18 серпня повідомив сайт "Про все".

Розглянувши на сесії електронну петицію, подану до Черкаської міської ради мешканцями територіальної громади щодо заборони діяльності церков Московського Патріархату, депутати підготували відповідний проект рішення.

"Сьогодні, після чьотирьох місяців війни, правоохоронні органи України регулярно звітують про виявлені факти колабораціонізму та антиукраїнської діяльності з боку представників УПЦ МП. Так, на Дніпропетровщині та Кіровоградщині правоохоронці викрили священників УПЦ МП, які закликали вірян підтримувати окупаційні війська, в Києві затримали ченця, якого підозрюють у розвідувальній діяльності на користь росії. В анексованому Криму духовенство УПЦ МП благословляє окупантів на війну з Україною, освячує військову техніку та займається мілітаристським вихованням кримської молоді", - йдеться у зверненні.