Члени Священного Синоду УПЦ МП прийшли до Зеленського на Банкову

20.03.2023, 13:40
Держава
Члени Священного Синоду УПЦ МП прийшли до Зеленського на Банкову - фото 1
Члени Священного Синоду УПЦ МП на чолі з Митрополитом Онуфрієм прибули до Офісу Президента України з метою донести до керівництва держави позицію Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Священнослужителі наразі стоять на вулиці й очікують, коли до них хтось вийде.

Зустрітись особисто з Главою держави, представники УПЦ МП вочевидь прийняли сьогодні, 20 березня, під час засідання Священного Синоду.

Нагадаємо, монахи Московської Церкви зобов'язані повністю покинути лавру до 29 березня.

Голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент пояснив основну причину їхнього візиту:

«Члени Священного Синоду написали звернення до Президента Володимира Зеленського і хочуть йому особисто пояснити ситуацію, яка вона є насправді. Ми прийшли, щоб донести до президента позицію не лише членів Священного Синоду, а й мільйонів віруючих УПЦ. Ми вважаємо, що президенту не доносять правдивої інформації про УПЦ. Судячи з тих заяв, які лунали, інформація про УПЦ спотворюється та створюється неправдивий образ наших вірян. Ми завжди виступали за конструктив, прагнули, щоб розвивалися стосунки між державою та УПЦ. Такий діалог — це важливий аспект, який пов’язаний з розвитком громадянського суспільства».

Члени Священного Синоду УПЦ МП прийшли до Зеленського на Банкову - фото 110721