Чубаров закликав кримських татар відвідати на Ораза-байрам родини політв'язнів

09 квітня, 10:30
Суспільство
Чубаров закликав кримських татар відвідати на Ораза-байрам родини політв'язнів - фото 1
Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав відвідати сім'ї кримських політв'язнів протягом 9-10 квітня – у свято Ораза-байрам.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці, повідомляє Крим.Реалії.

«Зрозуміло, кожен із вас самостійно визначиться, як йому слід вчинити і з цим обов'язком, і які сім'ї необхідно відвідати у дні Ораза Байрам. Я ж лише скористаюся можливістю звернутися до вас, дорогі співвітчизники, відвідати в дні Ораза Байрам також сім'ї кримських політв'язнів, підтримати їхніх дітей і літніх батьків», – зазначив він.

Зокрема, як повідомив Чубаров, до своїх дітей поїде Діляра Аблуллаєва – мати фігурантів «справи кримських мусульман» Узеїра і Теймура Абдуллаєвих, засуджених російським судом на 12 та 16 років позбавлення волі.

За словами голови Меджлісу, близько 200 жителів Криму незаконно позбавлені волі російською владою й етаповані в найвіддаленіші колонії на території РФ.

«Іншаллах, і в дні майбутнього Ораза Байрам, і в наступні дні, кожна сім'я кримських політв'язнів, людей не зламаних російськими окупантами, буде оточена нашою увагою та підтримкою», – додав Чубаров.

На початку квітня Кримськотатарський Ресурсний Центр повідомляв, що за березень 2024 року російські силовики провели в Криму 11 обшуків, затримали 26 осіб, 12 з яких – кримські татари.