«Цінуємо співпрацю з представниками всіх конфесій і готові й надалі розвивати це партнерство», - очільниця уряду

30 травня, 10:17
Держава
«Цінуємо співпрацю з представниками всіх конфесій і готові й надалі розвивати це партнерство», - очільниця уряду - фото 1
Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко 29 травня зустрілася з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та подякувала за підтримку наших військових, ветеранів, їхніх родин та всіх українців у цей складний час.

Про це повідомили у Кабміні.

Багато релігійних громад від початку повномасштабної війни допомагають людям, займаються волонтерством, підтримують тих, хто цього найбільше потребує.

«Цінуємо співпрацю з представниками всіх конфесій і готові й надалі розвивати це партнерство», - очільниця уряду - фото 171315

«Обговорили подальшу співпрацю держави та релігійних організацій. Серед важливих тем — розвиток військового капеланства, соціальні проєкти для громад, підтримка інституту сімʼї і посилення голосу України у світі. Нас об’єднує спільна мета — підтримка людей та наближення справедливого миру для України», — зазначила Юлія Свириденко.

Окремо говорили про виклики, пов’язані з діяльністю російських релігійних структур, які Кремль використовує як інструмент впливу та пропаганди.

Прем’єр-міністр наголосила, що Україна навіть в умовах повномасштабної війни залишається державою, де поважають свободу совісті та право кожного сповідувати свою віру.

«Цінуємо співпрацю з представниками всіх конфесій і готові й надалі розвивати це партнерство», — підкреслила очільниця уряду.