Цьогоріч Всеукраїнська проща до Зарваниці відбудеться онлайн

09.07.2020, 09:53
Культура
Проща до Зарваниці - фото 1
Проща до Зарваниці
Традиційно кожного року у місяці липні у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбувалася Всеукраїнська проща. Десятки тисяч вірних з різних куточків України і світу вирушали у паломництво, щоб випросити духовної благодаті перед Зарваницькою чудотворною іконою Матері Божої.

Цього року сповнюється 25-ліття Всеукраїнської прощі до Зарваниці, на якій Блаженніший Патріарх Мирослав-Іван Любачівський здійснив акт посвяти українського народу під покров Пресвятої Богородиці, як також 20-ліття Всеукраїнської прощі, під час якої відбулося освячення Собору Зарваницької Божої Матері, який тепер є Малою базилікою.

Як повідомляє прес-служба Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ, цього року з огляду на карантинні заходи, що були запроваджені урядом, Всеукраїнська проща не може відбутися. Проте вірні можуть духовно єднатися у молитві і провести прощу в особливий спосіб – он-лайн!

"Запрошуємо усіх вірних взяти участь у Божественній Літургії, яка транслюватиметься наживо в неділю 19 липня, о 9.00, з Марійського духовного центру у Зарваниці на медіа ресурсах УГКЦ «Живого телебачення», офіційній сторінці Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, офіційній сторінці Марійського духовного центру «Зарваниця», а також у мережі Facebook", - йдеться у повідомленні єпархії.