• Головна
  • Новини
  • Дату канонізації блаженних Івана Павла ІІ та Івана ХХІІІ Ватикан оголосить 30 вересня...

Дату канонізації блаженних Івана Павла ІІ та Івана ХХІІІ Ватикан оголосить 30 вересня

24.09.2013, 11:00
Дату канонізації блаженних Івана Павла ІІ та Івана ХХІІІ Ватикан оголосить 30 вересня - фото 1
Кардинал Анджело Амато, Префект Конгрегації у справах святих, в інтерв’ю повідомив, що 30 вересня цього року, під час Консисторії в справах канонізаційних процесів, оголосить офіційну дату канонізації блаженних Івана ХХІІІ та Івана Павла ІІ.

Канонізація.jpgКардинал Анджело Амато, Префект Конгрегації у справах святих, в інтерв’ю для Радіо Ватикану повідомив, що 30 вересня цього року, під час Консисторії в справах канонізаційних процесів, яка буде відбуватись у Ватикані, Вселенський Архиєрей оголосить офіційну дату канонізації блаженних Івана ХХІІІ та Івана Павла ІІ, яка відома тільки йому.

Кардинал Амато пригадав, що повертаючись із Всесвітнього дня молоді з Бразилії, розмовляючи із журналістами на борту літака, Папа Франциск сказав, що ця канонізація не буде негайною, тобто не в останні місяці 2013 року, але в 2014 році.

Префект Конгрегації у справах святих назвав Івана ХХІІІ та Івана Павла ІІ двома великими колонами не тільки християнської культури але й святості, наголошуючи, що Іван ХХІІІ був великим пророком та ініціатором Другого Ватиканського собору, а Іван Павло ІІ його здійснив та розвинув.