Декілька громад залишило УПЦ МП, щоби перейти до ПЦУ

Церква Покрови Пресвятої Богородиці у с. Кащенці - фото 1
Церква Покрови Пресвятої Богородиці у с. Кащенці
Шість громад цього тижня вирішили вийти з УПЦ МП і перейти до ПЦУ.

9 серпня відбулись установчі збори парафії Покрови Пресвятої Богородиці у с. Кащенці, де одноголосно було прийнято рішення увійти до складу Хмельницької єпархії Православної Церкви України.

12 серпня архиєпископ Дніпропетровський Симеон (Зінкевич) прийняв представників Преображенської громади, с. Преображенка, Криничанського району, Дніпропетровської області, які вирішили полишити юрисдикцію УПЦ МП і долучитись до Православної Церкви України.

14 серпня в селі Рудня на Волині відбулися збори для переходу Свято-Дмитрівського храму з юрисдикції УПЦ МП в ПЦУ. Про це Район.Рожище повідомили парафіяни громади. Присутні на оголошених зборах, 136 людей одноголосно проголосували за перехід. Священник і його прибічники не виявили бажання брати участь в зборах.

с. Толокунь - фото 97809
с. Толокунь

 

Цього ж дня громада с. Толокунь під Вишгородом на Київщині на чолі зі своїм настоятелем о. ігуменем Герасимом перейшла до ПЦУ.

14 серпня громада с. Феськівка Менської громади повним складом перейшла до ПЦУ. Місцевий настоятель також готовий йти з громадою, але там не всі його хочуть.

А на Рівненщині до ПЦУ перейшла громада с. Бережки.