Делегація УЦХВЄ відвідала парламент Румунії

20 листопада, 13:14
Україна і світ
Делегація УЦХВЄ відвідала парламент Румунії - фото 1
Делегація УЦХВЄ на чолі зі старшим єпископом Анатолієм Козачком 10 листопада розпочала візит у Румунію. Українці взяли участь у богослужіннях 15 церков у різних регіонах Румунії, ділилися Словом Божим та розвінчували кремлівську пропаганду про війну в Україні.

Про це повідомляє сайт УЦХВЄ.

Разом зі старшим єпископом Анатолієм Козачком до Румунії приїхали члени Правління УЦХВЄ Віталій Яцюк, Олександр Бабійчук, Михайло Близнюк, Юрій Веремій, Олександр Коток, Петро Карпов, Михайло Паночко. А також обласні пресвітери Роман Онуфрійчук та Ілля Герасим, пастори з Буковини Іван Горду, Сергій Ворніку, Олександр Григорчук, Віталій Клодницький, Іван Іванець, керівники департаментів Юрій Кулакевич та Віктор Вознюк.

У понеділок група прибула до Бухаресту, де взяла участь у богослужіннях двох столичних церков.

Сенатор Тітус Корлецян запросив делегацію відвідати Дім народу – румунський парламент.

«Ми молилися за Україну та вашу перемогу в цій несправедливій війні під час молитовного сніданку 2 тижні тому. Залишаємося вашими друзями» – запевнив сенатор. Тітус Корлецян зауважив, що румунські парламентарі переконані, що з молитвою приймаються кращі рішення.

«Раді чути розуміння та чітку проукраїнську позицію румунських парламентарів – євангельських християн. Дякуємо за поширення правди про наші реалії серед румунських державних діячів» – підкреслив під час візиту почесний єпископ Михайло Паночко.

Делегація УЦХВЄ, що перебуває в Румунії з візитом на запрошення Cultul Creștin Penticostal, 14 листопада провела зустріч з Правлінням Церкви п'ятдесятників Румунії.

Порядок денний зустрічі, що проходила під співголовуванням Філіпа Нелу та Анатолія Козачка включав обговорення місійної роботи та благовістя, освіти й пастирського служіння, статистики та перспектив Євангельських Церков у наших країнах і на континенті. Також говорили про виклики війни та протидію кремлівській пропаганді в церковному середовищі.

У зустрічі взяв участь державний секретар у справах релігій Румунії Ciprian Olinici.

«Ми дякуємо румунському уряду та всьому народу за гостинність та люб’язність до наших біженців, за потужну допомогу, що була спрямована через румунські п’ятдесятницькі церкви до України», – підкреслив під час розмови Анатолій Козачок.

«Ми були сусідами до війни, та війна зробила нас родиною. Румунська Церква виявила для нас красу та силу вселенського Тіла Ісуса Христа» – додав єпископ Віталій Яцюк.