Делегація єпископів Європи відвідає Україну
За даними COMECE, метою візиту є висловлення постійної близькості до українського народу та солідарності з тими, хто постраждав від триваючої агресивної війни з боку Росії. Про це повідомляє офіційний сайт РКЦ в Україні з посиланням на COMECE.
Впродовж триденного візиту делегація COMECE зустрінеться з представниками Римо-Католицької та Греко-Католицької Церков в Україні, які нещодавно отримали статус спостерігачів в Асамблеї COMECE.

Делегація також обговорить становище української молоді в умовах війни. Досвід та свідчення місцевих жителів будуть зібрані для посилення адвокаційних інструментів COMECE у сприянні всеохоплюючому, справедливому та тривалому миру в Україні через її місію діалогу з інституціями Європейського Союзу.
Більше того, метою цих зустрічей є засвідчити величезні людські страждання, які проявляються в тисячах загиблих або поранених мирних жителів та солдатів, у порушенні сімейного та соціального життя, а також у руйнуванні життєво важливої інфраструктури по всій Україні.
На знак підтримки тих, хто страждає від наслідків війни, представники COMECE також відвідають центри, що надають психосоціальну підтримку всім, хто втратив своїх родичів.
Крім єпископа Маріано Крочіати, до складу делегації увійдуть отець Мануель Барріос Прієто, Генеральний секретар, та Марек Мішак, радник ЄС із зовнішніх зв’язків.