ДЕСС роз’яснила релігійним громадам покроковий порядок дій у разі зміни юрисдикції

30.08.2022, 11:00
Держава
ДЕСС роз’яснила релігійним громадам покроковий порядок дій у разі зміни юрисдикції - фото 1
Державна служба України з етнополітики та релігії (ДЕСС) 28 серпня оприлюднила рекомендації та роз’яснення щодо порядку дій релігійної громади, Київської міської, обласної державної (військової) адміністрації у разі зміни релігійною громадою своєї підлеглості в канонічних та організаційних питаннях.

У документі покроково пояснюють підготовку до проведення загальних зборів релігійної громади; хто має право скликати збори; хто має право взяти участь у зборах; як діяти, якщо в релігійній громаді відсутній перелік (реєстр) її членів або відсутній доступ до нього.

Йдеться про сам процес скликання і проведення зборів: які обов’язкові питання порядку денного; як оформити рішення; як офіційно повідомити про рішення та його оприлюднення; як подати документи на реєстрацію нової редакції статуту.

Подається також перелік базових документів для реєстрації. Міститься пояснення про термін і результат внесення відомостей до ЄДР - єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Також наведені приклади документів.

У разі запитань або пропозицій щодо цих рекомендацій та роз’яснень запрошують звертатися до ДЕСС за електронною адресою [email protected].

У разі бажання взяти участь в інформаційному вебінарі ДЕСС запрошують реєструватися за допомогою онлайнової форми.

Рекомендації та роз’яснення тут.