Директора підприємства-підрядника, яке реконструювало територію собору Св. Юра, підозрюють у розкраданні понад 2 млн грн

22 червня, 11:35
Суспільство
Директора підприємства-підрядника, яке реконструювало територію собору Св. Юра, підозрюють у розкраданні понад 2 млн грн - фото 1
Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

У повідомленні сказано:

"За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру директору одного із львівських підприємтсв у заволодінні бюджетними коштами та службовому підробленні (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, між Управлінням капітального будівництва Львівської облдержадміністрації та очолюваним підозрюваним товариством було укладено договір на впорядкування території обходу навколо Собору Святого Юра комплексу пам’ятки архітектури національного значення XVII ст.

Фігурант використав службове становище для заволодіння грошовими коштами у вигляді частини вартості послуг за роботи, які в дійсності не виконувались, проте їх виконання передбачено проектно-кошторисною документацією до договору, а також за використані матеріали, які непередбачені локальним кошторисом.

Він склав службові документи, які містять недостовірні відомості, завищивши об’єми та вартість виконаних будівельних робіт під час виконання підприємством будівельних робіт та використання будівельних матеріалів по об’єкту.

Внаслідок таких дій бюджету завдано понад 2 млн грн збитків".

Про цей злочин поінформувала також поліція Льввівської області.

Слідчі повідомили директору фірми-підрядника про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального колексу України та ч.1 ст.366 (Службове підроблення) Кримінального колдексу України. Максимальне покарання, ща загрожує підозрюваному - позбавлення волі на строк до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.

"Вголос" повідомив, що за даними Львівської обласної державної адміністрації, роботи з реконструкції здійснювало ТОВ "Підприємство "Турист"". Власником ТОВ "Підприємство "Турист"" є Володимир Смалюх.