Діти із зони АТО відвідали Предстоятеля УПЦ (МП)

15.07.2016, 10:21
Діти із зони АТО відвідали Предстоятеля УПЦ (МП) - фото 1
Предстоятель УПЦ (МП) Онуфрій 13 липня прийняв у своїй резиденції на території Києво-Печерської Лаври вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей міста Краматорська.

50-300x199.jpg-dddd.jpgПредстоятель УПЦ (МП) Онуфрій 13 липня прийняв у своїй резиденції на території Києво-Печерської Лаври вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей міста Краматорська.

Загалом у цьому дитячому будинку виховуються 45 дітей, чимало з яких залишились сиротами внаслідок військових дій у зоні АТО, повідомляє офіційний сайт УПЦ (МП).

На запрошення православного сестринства, що діє при Свято-Михайлівській парафії при Олександрівській клінічній лікарні столиці, до Києва приїхало 15 дітей-сиріт. Маленькі гості розповіли Митрополиту про перші враження від Києво-Печерської Лаври та столиці загалом. В свою чергу Предстоятель побажав їм міцного здоров’я, мирного неба над головою, успіхів у навчанні, вручив подарунки і благословив кожного.

Після знайомства із святинями Києва, діти з зони АТО відпочиватимуть в місті Обухів, де ними опікуватиметься місцеве православне сестринство святої праведної Іуаліанії Ольшанської, а потім продовжать своє паломництво та відпочинок у ставропігійному жіночому монастирі Афонської ікони Божої Матері, що в урочищі Кип’яче Житомирської області.