Діти у формі гри та анімації знайомляться з історією та збірками Національного музею імені Андрея Шептицького у Львові

03.12.2020, 11:46
Культура
Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького з нагоди 155-річчя від дня народження свого засновника запустив  новий освітній дитячий проєкт «Митрополит Андрей та його музей».

Діти у формі гри та анімації знайомляться з історією та збірками Національного музею імені Андрея Шептицького у Львові - фото 62727

Команда музейників розпрацювала інтерактивний путівник-квест для дітей, який у формі захопливої гри та анімації знайомить з історією музею та його збірками.

У путівнику оживають постаті Митрополита Андрея та першого директора музею Іларіона Свєнціцького. Вони розповідають маленьким відвідувачам про початки формування музею, знайомлять з його скарбами й ставлять запитання.

Автори путівника пропонують зосередити увагу глядачів на трьох локаціях: головній будівлі (просп. Свободи, 20), Історичному комплексі (вул. М. Драгоманова, 42) та Художньо-меморіальному музеєві Олекси Новаківського (вул. Листопадового Чину, 11).

Розповідь присвячена вибраним творам українського мистецтва ХІV –– початку ХХ століть,що належать дознакових пам’яток української духовно-культурної скарбниці.

Путівник доступний на інтерактивних панелях, встановлених в експозиціях у кожній зі згаданих локацій.