Дитячий хор з України виступив на різдвяній службі, яку організувала Кейт Міддлтон

Дитячий хор з України виступив на різдвяній службі, яку організувала Кейт Міддлтон - фото 1
Український хор, що складається з дітей-біженців зі школи St. Mary’s Ukrainian School у Лондоні, виступив на Різдвяній Службі “Разом на Різдво” (Together at Christmas), організованій Кейт Міддлтон, принцесою Уельською.

Про це повідомляє ДФУ з посиланням на видання Daily Mail.

Діти, яких запросила Кейт Міддлтон, зворушили публіку виконанням різдвяного гімну “Away in a Manger”. Принцеса Уельська та члени королівської родини Великої Британії вкотре висловили свою солідарність з народом України.

Директорка української школи Святої Марії Інна Григорович отримала також листа від Кетрін із вдячністю за турботу, яку вона надає сім’ям та дітям, які відвідують навчальний заклад.

“Яка особлива честь випала нам! Ці спогади назавжди залишаться у пам’яті наших дітей. Вони справді були Голосом України сьогодні! Ви затьмарили всіх і змусили нас усіх пишатися”, — йдеться у повідомленні на сторінці St. Mary’s Ukrainian School.

Prince George and Princess Charlotte were in attendance of the 'Together at Christmas' Carol Service, but their brother Prince Louis was missed by viewers

Раніше, Кейт Міддлтон та принц Вільям відвідали штаб-квартиру Комітету з надзвичайних ситуацій у Лондоні, щоб дізнатися більше про роботу в питаннях підтримки людей, які постраждали від повномасштабного вторгнення Росії.

А навесні тоді ще принц Чарльз та герцогиня Камілла відвідали Український Православний Собор Успіння Пресвятої Богородиці в Оттаві, де зустрілися з українською громадою та українськими дипломатами.