Для інтронізації нового екзарха для українців греко-католиків у Німеччині та Скандинавії у Мюнхен прибув Глава УГКЦ

16.04.2021, 09:28
Католики
Для інтронізації нового екзарха для українців греко-католиків у Німеччині та Скандинавії у Мюнхен прибув Глава УГКЦ - фото 1
Введення на престол третього в історії апостольського екзарха для українців греко-католиків у Німеччині та Скандинавії відбудеться цієї неділі, 18 квітня 2021 року.

У аеропорту Мюнхена Предстоятеля УГКЦ зустріли апостольський екзарх для українців у Німеччині та Скандинавії єпископ Богдан Дзюрах, єпископ-емерит Петро Крик, його попередник у цьому душпастирському служінні, а також Генеральний консул України в Мюнхені п. Юрій Ярмілко та Консул Олександр Прокопенко, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Пряму трансляцію Архиєрейської Божественної Літургії з Чином інтронізації владики Богдана Дзюраха можна буде дивитись на каналах «Живого телебачення» у фейсбуці та ютубі. Початок об 11:00 за київським часом.

Додамо, 18 лютого 2021 року у Ватикані було повідомлено про те, що Святіший Отець Франциск прийняв зречення владики Петра Крика з уряду екзарха апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Німеччині та країнах Скандинавії. Водночас Папа Франциск благословив рішення Синоду єпископів УГКЦ і номінував новим екзархом владику Богдана Дзюраха, дотеперішнього єпископа курії Верховного Архиєпископа і Секретаря Синоду єпископів УГКЦ.