• Головна
  • Новини
  • Для участі в інтронізації Глави УГКЦ в Україну прибув Патріарх Антіохії Григорій ІІІ...

Для участі в інтронізації Глави УГКЦ в Україну прибув Патріарх Антіохії Григорій ІІІ

26.03.2011, 20:23
Для участі в інтронізації Глави УГКЦ в Україну прибув Патріарх Антіохії Григорій ІІІ - фото 1
Делегація Мелхітської Греко-Католицької Церкви на чолі з Патріархом Антіохії Григорієм ІІІ (Лагамом) сьогодні прибула до Києва для участі в інтронізації новообраного Глави УГКЦ владики Святослава (Шевчука).

Григорій_ІІІ_(Лагам).jpgДелегація Мелхітської Греко-Католицької Церкви на чолі з Патріархом Антіохії Григорієм ІІІ (Лагамом) сьогодні прибула до Києва для участі в інтронізації новообраного Глави УГКЦ владики Святослава (Шевчука). 

Як повідомляє Департамент інформації УГКЦ, очікується, що на урочистості з нагоди уведення на престол нового Глави УГКЦ в Україну прибудуть уповноважені представники Конгрегації Східних Церков, ієрархи Східних католицьких Церков з країн Близького Сходу, Західної, Центральної, Східної Європи та пострадянських держав.

Свою участь в інтронізації, зокрема, підтвердили Архиєпископ Кирил Василь, секретар Конгрегація для Східних Церков, Апостольський екзарх для католиків візантійського обряду в Сербії та Чорногорії Преосвященний владика Юрій (Джуджар), Архиєпископ Пряшівський для католиків візантійського обряду Високопреосвященний владика Іван (Баб'як), архимандрит Ян Сергій (Гаєк) з Білоруської Греко-Католицької Церкви.

На церемонію уведення на престол владики Святослава (Шевчука) також запрошені посли закордонних держав, у яких діють осередки Української Греко-Католицької Церкви, представники дипкорпусу, очільники міжнародних добродійних організацій. В інтронізації візьмуть участь представники всіх єпархій та екзархатів УГКЦ, державної та місцевої влади, місцевих та міжнародних громадських організацій, різних конфесій і релігійних організацій.

Уведення на престол нового Глави УГКЦ відбудеться у неділю, 27 березня, у Патріаршому cоборі Воскресіння Христового у Києві. Телетрансляцію з Патріаршого собору вестимуть 5 канал та телеканал ТВі. Також на офіційній веб-сторінці УГКЦ буде організована інтернет-трансляція події.