До 1 вересня «СОС Дитячі Містечка Україна» запустила благодійну ініціативу «Рюкзак добра»

До 1 вересня «СОС Дитячі Містечка Україна» запустила благодійну ініціативу «Рюкзак добра» - фото 1
Організація буде рада прийняти допомогу й у іншій формі: канцтовари, шкільні рюкзаки, спортивна форма, шкільний одяг, взуття, ноутбуки, комп’ютери, планшети.

Переддень шкільного року для дітей — це приємні клопоти і радісні покупки, особливе місце серед яких займає новий рюкзак та шкільне приладдя: яскраві олівці та фломастери, красиві альбоми, зошити з улюбленими героями та багато іншого.

Але, на жаль, відчути радість від приємних шкільних покупок можуть не всі.

449 дітей з прийомних та вразливих родин, якими опікується організація, не мають базового канцелярського приладдя. 292 дитини можуть піти до школи без рюкзаків.

«СОС Дитячі Містечка Україна» просить підтримати дітей-сиріт та дітей з родин у скруті та долучитися до благодійної ініціативи «Рюкзак добра».

Вартість одного канцелярського набору складає 500 гривень, до нього входять: зошити, ручки, олівці, пенал, лінійки, фломастери, фарби, альбом для малювання, пластилін, ножиці, гумка, точилка для олівців, клей, кольоровий папір, папки. Середня вартість одного шкільного рюкзака — 600 гривень.

Ви можете допомогти грошовим внеском з картки через сайт https://sos-ukraine.org/ або на рахунок UA 703005280000026007455032996 (Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна, Код ЄДРПОУ 34183275, призначення платежу «Благодійна допомога на потреби прийомних родин та сімей у складних життєвих обставинах»).