До 100-річчя прем'єри "Щедрика" у Карнеґі-хол відбудеться святковий концерт. Ведучі -Мартін Скорсезе та Віра Фарміґа

02.12.2022, 13:30
Культура
До 100-річчя прем'єри "Щедрика" у Карнеґі-хол відбудеться святковий концерт. Ведучі -Мартін Скорсезе та Віра Фарміґа - фото 1
Культовий режисер Мартін Скорсезе та акторка Віра Фарміґа стануть ведучими концерту з нагоди столітньої річниці прем’єри "Щедрика" в Нью-Йорку.

Він відбудеться 4 грудня о 21:00 за Києвом у Карнеґі-хол з прямою трансляцією на платформі Vimeo для всіх охочих. Про це повідомляє Український інститут.

До 100-річчя прем'єри 'Щедрика' у Карнеґі-хол відбудеться святковий концерт. Ведучі -Мартін Скорсезе та Віра Фарміґа - фото 103884

 

У концерті візьмуть участь:

- український дитячий хор "Щедрик" з Києва

- український хор "Думка" з Нью-Йорка

- українська капела бандуристів Північної Америки ім. Т. Шевченка

- хор "Трініті Вол-Стріт"

- американська оперна співачка Джанай Брюггер

- українська фолк-співачка Марічка Марчик.

Kомпозитор Тревор Вестон представить свою нову композицію на вірш Сергія Жадана, написаний під час повномасштабного вторгнення Росії. На концерті також звучатиме музика Еріка Вітакра, Леонарда Бернштейна, Валентина Сильвестрова та Джорджа Гершвіна.

Концерт організований Українським інститутом, Міністерством закордонних справ України / MFA of Ukraine, Razom for Ukraine та Ukrainian Contemporary Music Festival за підтримки Embassy of Ukraine in the USA / Посольства України в США, U.S. Embassy Kyiv Ukraine, Постійного представництва України при ООН / Perm Mission of Ukraine to the UN та Consulate General of Ukraine in New York.

Частина коштів від придбаних квитків буде спрямована на ініціативу Президента України United24 для відбудови країни.