• Головна
  • Новини
  • До 1025-ліття Хрещення України-Руси відбулося засідання правління Українського біблійного товариства...

До 1025-ліття Хрещення України-Руси відбулося засідання правління Українського біблійного товариства

27.06.2013, 16:17
В Українському домі Біблії по вул. Баумана, 18, відбулось засідання Центрального правління Українського біблійного товариства (УБТ), присвяченого відзначенню 1025-ліття Хрещення України-Русі.

В Українському домі Біблії по вул. Баумана, 18, відбулось засідання Центрального правління Українського біблійного товариства (УБТ), присвяченого відзначенню 1025-ліття Хрещення України-Русі.

Зі вступним словом до зібраних звернувся Григорій Комендант, Президент УБТ, який подякував усім за допомогу в реалізації програм із друку Біблії та донесенні її до кожної спраглої людини.

Дмитро Степовик, член Центрального правління УБТ, виголосив доповідь на тему: «Вибір християнської віри і доля українського народу».

Опісля із словами привітання виступили представники від Української Православної Церкви (Московського Патріархату), Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, представники протестантський Церков, які позитивно відгукнулися про роботу Біблійного товариства та внесли свої пропозиції для покращення наявних перекладів

Представником від Української Греко-Католицької Церкви на цьому заході був о. Миколай Сулима, член Центрального правління УБТ. Отець Миколай передав вітання від Глави Церкви Блаженнішого Святослава (Шевчука) президентові Біблійного товариства Григорію Коменданту та всім зібраним достойним гостям. «Сьогодні у славному відпустовому місті Страдч, неподалік від Львова, відбувається велика молитовна проща, під час якої буде проголошено блаженного новомученика Володимира Прийму покровителем мирян. Тим самим ми намагатимемося нести в сьогоднішнє суспільство не тільки Біблію, яку вже протягом багатьох років успішно перекладає наше Біблійне товариство, але й достойні приклади до наслідування – осіб, які жертовною смертю засвідчили, що Євангеліє живе і діяльне», - сказав о. Миколай у привітанні.

Відтак присутні заслухали доповідь Олександра Бабійчука у справі проектів та презентації нового благодійного проекту УБТ у рамках святкування Дня Біблії. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Теги: #УБТ