До 30-річчя молодіжного служіння ВСЦ ЄХБ провела форум «Покликані Христом»

До 30-річчя молодіжного служіння ВСЦ ЄХБ провела форум «Покликані Христом» - фото 1
З нагоди 30-річчя молодіжного служіння в Україні три сотні молодіжних служителів з’їхалися до Ірпеня 27 лютого 2021 року. За допомогою трансляції до них приєдналася ще сотня учасників.

Про це повідомляє пресслужба ВСЦ ЄХБ.

У приміщенні Ірпінської біблійної церкви зустрілися представники різних поколінь, котрі координували молодіжну роботу в євангельсько-баптистському братстві за різних часів, починаючи з кінця вісімдесятих років XX століття. Серед них – Михайло Наконечний, Павло Храпак, Геннадій Луценко, Павло Унгурян, Андрій Корнійчук та Роман Кравчук.
Також у форумі взяли участь керівні служителі Всеукраїнського союзу церков ЄХБ: Григорій Комендант (1994-2006 роки служіння), В’ячеслав Нестерук (2006-2014), Валерій Антонюк (із 2014 року).

Усі запрошені брати-служителі, котрих було близько п’ятнадцяти, підготували особливе слово для молодіжних лідерів – цікаві та курйозні випадки зі свого служіння, короткі і влучні настанови, спостереження та біблійні побажання.

Ігор Бандура, заступник голови ВСЦ ЄХБ, звершив молитву благословення і подяки за братів, які координують молодіжну роботу в обласних об’єднаннях.

Під час форуму відбулася презентація книги Романа Сухаря «Покликані Христом», що є унікальною збіркою історичних фактів про молодіжне служіння ВСЦ ЄХБ упродовж тридцяти років. Голова Союзу Валерій Антонюк зауважив: «Коли читатимуть цю книгу нові покоління упродовж подальших десятиліть, вони будуть знати, як молодіжне служіння розвивалося за різних обставин і про те, як Бог вів нас особливими дорогами. Про це велика подяка Богові».

Відцблося п’ять семінарів за темами: «Сучасні виклики молодіжного служіння», «Портрет молодіжного лідера», «Проповідь для молоді», «Як досягати молодь у 21-му столітті» та «Ролі лідера молоді, як наставника і керівника». Їх проводили Тарас Яремчук, Михайло Феєр, Роман Калашніков, Олександр Максимов, Михайло Шег.

Керівник комітету молодіжного служіння ВСЦ ЄХБ Роман Кравчук під час обговорення молодіжної ради запропонував кандидатуру Романа Сухаря на нового керівника комітету. Команда молодіжного служіння розглянула і погодила цю пропозицію.

Під час вечірньої частини форуму голова Союзу Валерій Антонюк подякував Роману Кравчуку за активне і віддане служіння тривалістю у п’ять років і представив учасникам форуму Романа Сухара, котрий на сьогодні звершує служіння керівника молоді Чернівецької області. У березні кандидатуру Романа подадуть на затвердження Раді Союзу.