• Головна
  • Новини
  • Догнал-Януковичу: Якщо підпишеш вступ в ЄС – не будеш Президентом...

Догнал-Януковичу: Якщо підпишеш вступ в ЄС – не будеш Президентом

01.08.2013, 15:08
Догнал-Януковичу: Якщо підпишеш вступ в ЄС – не будеш Президентом - фото 1
Кінець політичної кар’єри нинішнього Президента, на думку Догнала, може статися у разі невірного вибору зовнішньополітичного курсу України.

8883-tt.jpgАнтонін Догнал, екскомунікований католицький священик, лідер невизнаного релігійного угрупування застерігає Віктора Януковича, що наступного року його можуть чекати великі проблеми – втратить свою посаду. Кінець політичної кар’єри нинішнього Президента, на думку Догнала, може статися у разі невірного вибору зовнішньополітичного курсу України.

Про це лідер невизнаного релігійного угрупування, відомого ще під назвою "Українська Правовірна Греко-Католицька Церква", попередив Януковича у своєму «Пророцькому слові для Президента України».

«27.07.2013 року о 15:05, в ювілейному році Хрещення Київської Русі, Бог дав для Вас це пророцьке слово: „Якщо підпишеш вступ в ЄС, наступного року вже не будеш Президентом», - каже  Догнал.

Однак Президент має альтернативу відставки.

«Якщо, навпаки, підпишеш вступ до Митного союзу, то будеш Президентом і на наступний термін.», - пояснює він.

Під «Пророцтвом» Антонін Догнал підписався як «Ілля Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату».

Копії «Пророцького слова для Президента України» «Патріарх Ілля» також розіслав депутатам Верховної Ради України, Держдуми Росії, ЗМІ та президентам Білорусі і Росії. Хоча останні, до слова, не виявляли жодного бажання «підписувати вступ до ЄС».