Дубенські депутати вимагають заборонити діяльність церков Московського Патріархату в Україні

14 травня, 16:36
Православні
Дубенські депутати вимагають заборонити діяльність церков Московського Патріархату в Україні - фото 1
На черговій сесії Дубенської міської ради 13 травня депутати спільно з міським головою Василем Антонюком відповідним рішенням одноголосно схвалили звернення до Верховної Ради України щодо заборони діяльності Української Православної Церкви (Московського патріархату) на території України.

Про це повідомили у Дубенській міській раді.

У зверненні до ВРУ депутати Дубенської міської ради вимагають «невідкладного прийняття Верховною Радою України проекту Закону України «Про заборону Московського патріархату на території України» № 7204 від 22.03.2022, поданого народним депутатом України Савчук О. В., який унеможливить діяльність Української Православної Церкви (Московського патріархату) в Україні».

Окрім цього, відповідним рішенням схвалили звернення до священнослужителів та парафіян Української Православної Церкви (МП) в місті Дубно.

"Немає християнського та людського прощення звірячим вбивствам, цинічному насильству окпантів щодо цивільних громадян та ні в чому не винних дітей у Бучі, Гостомелі, Ірпені, Маріуполі, Харкові, Чернігові та в десятках інших міст та сіл України...

Все це відбувається також і з «благословення» так званого патріарха Московського Кіріла «Гундяєва». Це попри численні випадки руйнувань храмів цієї конфесії від російських обстрілів, загибелі священиків та вірян від рук російських агресорів. Щось не чути благань «патріарха» до військового злочинця Владіміра Путіна про припинення вогню, не чути від нього молитов за український народ, а навпаки - він освячує це беззаконня. То хіба можна вважати своїм керівником і духовним пастирем особу, що виправдовує нелюдські злочини? Хіба можна перебувати в євхаристичній єдності із організацією, що молитовно підтримує холоднокровних убивць і ґвалтівників, сатанинське безумство і геноцид українців?

Православна Церква Московського Патріархату в Україні упродовж свого існування виступала знаряддям зросійщення українського народу і досі залишається провідною інформаційною силою у війні, яку веде Московія проти України. Для прикриття антидержавної та антиукраїнської діяльності Російська Православна Церква в Україні підступно заховалася під назвою «Українська православна церква». Внаслідок цієї умисної маніпуляції мільйони українців зазнають великого ошуканства, оскільки переконані, що ходять до української Церкви.

Перебування в молитовній та євхаристичній єдності з Московським Патріархатом, навіть після прийняття рішення не поминати за Божественною Літургією ім’я Патріарха Московського Кіріла, виставляє вірних УПЦ перед їхніми друзями, родичами та побратимами ворожими колабораціоністами та зрадниками...

Визначтеся, шановні віряни, на чиєму ви боці. Десятки громад, низка монастирів у різних областях України це вже зробили й послідували Томосу про автокефалію ПЦУ. Чи не пора і вам піднести спільну молитву нашою рідною українською мовою до Всевишнього?...

Переконливо просимо духовенство та парафіян Української Православної Церкви МП в Дубні об’єднатися довкола Православної Церкви України», - закликали духовенство та вірних УПЦ МП Дубенські депутати.