“Дударики” різдвяними концертами назбирали на екскаватор для бригади тероборони

01 лютого, 10:42
Суспільство
“Дударики” різдвяними концертами назбирали на екскаватор для бригади тероборони - фото 1
Командування та особовий склад 103 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України висловило щиру вдячність Львівська національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» та її художньому керівнику Дмитру Кацалу за допомогу.

Як повідомляє телеграм-канал бригади і деталізують на фейсбук-сторінці хорової капели, задля збору коштів на купівлю екскаватора для 103 бригади «Дударик» під час різдвяних свят організував 6 концертів (у тому числі «Пригоди Святого Миколая» у Львівська національна філармонія, «По Коляді» у FESTrepublic, 2 благодійні «Коляди з платівок» у Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла) та близько 10 благодійних виступів та ярмарків «Кава по Літургії» у храмі святого Лазаря у Львові.

Концерт у Гарнізонному храмі Львова - фото 107926
Концерт у Гарнізонному храмі Львова
Джерело фото: фейсбук

“Ваша діяльність — приклад того, як мистецтво стоїть в обороні нашої держави. Так, кожен на своєму місці, ми наближаємо нашу спільну перемогу! Дякуємо! Разом до перемоги! ”, — зазначає командир 103 окремої бригади полковник Валерій Курко.

Нагадаємо, що капела “Дударик” супроводжувала відкриття 14 січня 2023 р. в соборі Софії Київської Національного центру лікування, протезування та реабілітації «Unbroken» («Незламні»), який запрацював на базі Першого медоб’єднання Львова.