"Дугіна — ніяка не невинна жертва, вона — одна з ідеологів імперіалізму", - посол Юраш відреагував на слова Папи

"Дугіна — ніяка не невинна жертва, вона — одна з ідеологів імперіалізму", - посол Юраш відреагував на слова Папи - фото 1
Сьогодні Папа Франциск, говорячи про війну в Україні, згадав про смерть Дугіної - дочки головного ідеолога "русского мира", назвавши її невинною жертвою війни. "Божевілля війни… Маю на думці бідолашну дівчину, що злетіла в повітря у Москві від бомби, закладеної під сидінням автомобіля.За війну платять невинні, невинні! Задумаймося над цією дійсністю та скажімо одні одним: війна – це божевілля".

Надзвичайний і Повноважний Посол України при Святому Престолі Андрій Юраш різко відреагував на слова Папи Франциска про невинну жертву війни - Дар’ю Дугіну.

"Сьогоднішня промова Папи розчарувала і змусила задуматися над багатьма речами: не можна говорити в одних і тих же категоріях про агресора & жертву, ґвалтівника та зґвалтованого; як можна назвати одного, точніше одну з ідеологів імперіалізму невинною жертвою війни? Вона була вбита росіянами як сакральне жертвоприношення, і тепер вона на щиті війни", - написав Андрій Юраш.