Духівник Путіна бідкається, що російський диктатор дуже самотній: «Поговорити нема з ким»

16 травня, 13:49
Світові
Духівник Путіна бідкається, що російський диктатор дуже самотній: «Поговорити нема з ким» - фото 1
Російська журналістка та блогерка Ксенія Собчак взяла інтерв'ю у митрополита РПЦ Тихона Шевкунова, якого називають духівником агресора Путіна. У бесіді єрарх побідкався на самотність російського президента, а також наплів про те, війни з Україною ніяк було не уникнути.

Про це повідомляє Главком.

«Іноді, буває, вдається поговорити, через те, що я знаю Володимира Володимировича з 1998 року: він працював поруч із Стрітенським монастирем на Луб'янці (з 1995 по 2018 рік Шевкунов був намісником цього монастиря). Але, звичайно, люди на висоті дуже самотні. Тому він і сказав якось: «Поговорити нема з ким», – розповідає про своє спілкування з Путіним священнослужитель. – Складно з ним спілкуватися, тому що ті теми, питання, які ми навіть уявити не можемо, лежить на цій людині. Тож що ми йому можемо сказати? Звичайно, він ставить питання про монастир, про церковне життя».

Тихон Шевкунов також наплів байок російським глядачам ютуб-каналу Собчак, що війну з Україною пророкували старці: «Що це станеться, ми, православні люди, знали давно. У нас є такий скарб як старці – це такі духовники, які настільки досягли успіху в духовному житті, настільки з'єдналися з Богом, що минуле і сучасне для них, не як для нас, закрите, воно для них відкривається. Старці попереджали ще з 40-х років про те, що буде війна між Росією та Україною, про те, що буде розкол. Був такий Лаврентій Чернігівський. Він говорив про ці страшні настрої, про розкол у Російській православній церкві, про те, що Росії, Україні та Білорусії треба обов'язково триматися разом, незважаючи на те, що їх поділятимуть і будуть найстрашніші події. Ми, коли читали це ще у 80-х, вважали, що все це марення. Але потім стало з'являтися все більше такого роду пророцтв».

Митрополит Тихон (Шевкунов) – один із найвпливовіших людей у РПЦ. В його ЗМІ називають духовником президента Росії Путіна. В інтерв'ю Шевкунов називає Путіна «людиною зовсім іншого масштабу та рівня в багатьох відношеннях», яка «абсолютно собі не належить» і єдине завдання якого – «рятувати Росію».

Читайте також:

Митрополит Тихон (Шевкунов) виконує роль такого собі російського Гесса, - Андрій Піонтковський