Духовенство Української православної єпархії Західної Європи обговорило аспекти духовної опіки над біженцями з України

28 березня, 08:48
Україна і світ
Духовенство Української православної єпархії Західної Європи обговорило аспекти духовної опіки над біженцями з України - фото 1
Духовенство Української православної єпархії Західної Європи обговорило духовну опіку біженців з України Українська православна громада Інгольштадта прийняла духовенство Української православної єпархії Західної Європи.

Духовенство Західноєвропейської єпархії Української Православної Церкви в діаспорі прибуло в Інгольштадт (Німеччина), у Покровську українську православну парафію. Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ в США.

З благословення Митрополита Антонія архиєпископ Даниїл (у сані єпархіального єпископа Західно-Європейської єпархії) очолив Літургію у храмі, де з 1940-х років молилися українські православні християни.

Під час Літургії молилися за поранених воїнів Збройних Сил України. Відбулася і поминальна молитва за загиблими у війні.

Духовенство Української православної єпархії Західної Європи обговорило аспекти духовної опіки над біженцями з України - фото 111195

Порядок денний зустрічі духовенства торкався логістичних душпастирських питань та настанов, що стосуються літургійних служб, практичних аспектів церковного управління, церковного календаря та зростаючої потреби запропонувати адекватне духовне та освітнє керівництво та опіку для біженців, які прибули з України до Франції, Бельгії та Німеччини.