• Головна
  • Новини
  • Духовенство УПЦ МП продовжує благословляти окупантів на "охорону" Криму від України...

Духовенство УПЦ МП продовжує благословляти окупантів на "охорону" Криму від України

28.08.2020, 10:05
21 серпня до розташування батальйонно-тактичної групи окупаційної 810-ї окремої гвардійської бригади морської піхоти, що "виконує бойове завдання на кордоні Криму та України, у селищах Філатівка та Солоне озеро на півночі Криму прибув священик Севастопольського благочиння УПЦ МП, "помічник командира бригади з праці з віруючими військовослужбовцями" протоєрей Сергій Поливцев із дружиною Іриною, котра є членом Спілки письменників Росії.

Про це інформує "Невільний Крим".

Духовенство УПЦ МП продовжує благословляти окупантів на 'охорону' Криму від України - фото 57656

 

Послухати розповідь священнослужителя УПЦ МП про "насущні питання духовного життя віруючого воїна" прибули понад півсотні окупаційних морпіхів.

У культурній частині зустрічі Ірина Поливцева ознайомила окупантів зі своїми "патріотичними" віршами, присвяченими військовій службі, 75-річчю "Великої Перемоги", війні в Чечні, родині останнього царя Росії Миколи ІІ тощо.

"Приємно було дивитись на замислені просвітлені обличчя вояків, що охороняють наші кордони", - зазначалося на сайті Севастопольського благочиння УПЦ МП.

Напередодні, 20 серпня, благочинний Севастопольського округу протоєрей Сергій разом із головнокомандувачем ВМФ РФ Миколою Євменовим, командувачем ЧФ РФ Ігорем Осиповим, "головою республіки Крим" Сергієм Аксьоновим, "головою законодавчого зібрання Севастополя" Володимиром Нємцевим і "т. в. о. губернатора Севастополя" Михайлом Развозжаєвим поклав квіти до меморіалу оборони Севастополя у 1941-1942 рр., після чого благословив керманичів окупаційного флоту, які вийшли в море, щоб простежити за перебігом другого етапу навчань зі спеціальних видів забезпечення діяльності сил ВМФ РФ.

Зазначені заходи стали частиною навчань з видів забезпечення діяльності військ та тренувань органів військової поліції, що відбулися 10-21 серпня на семи полігонах Південного військового округу, в тому числі в окупованому Криму. Проведення спеціальних навчань стало контрольним етапом підготування органів військового управління, з'єднань і військових частин ПВО до стратегічних командно-штабних навчань "Кавказ-2020".

Раніше, 12 серпня, під час заупокійного богослужіння за загиблим екіпажем російського підводного човна "Курськ" під час промови Сергій Халюта побажав, щоб їхніми молитвами Господь підживлював сучасних вояків, котрі "несуть свій подвиг на флотах держави нашої Російської".

Під час згаданих навчань участь у заходах брав помічник благочинного Севастопольського округу УПЦ МП з праці з віруючими військовослужбовцями окупаційного контингенту протоієрей Василь Гумаров. Зокрема, 11 серпня він здійснив виїзд на військовий полігон у складі мобільної групи психологів і військового духівництва для праці з військовослужбовцями у польових умовах; у місці дислокації окупаційних військ він встановив мобільну каплицю, в якій відправив молебень і провів бесіду про свободу віровизнання в російській армії та права віруючих військовослужбовів.

17 серпня у дивізії надводних кораблів Гумаров звершив молебень перед виходом корабля у море для виконання бойового завдання, після чого продовжив працю з молодим поповненням у розгорнутому мобільному храмі.

19 серпня він там само разом із настоятелем храму Архістратига Михаїла протоєреєм Ігорем Тишкевичем узяв участь у зустрічі представників керівного складу ЗС РФ.

Священики УПЦ МП відправили молебень на борту фрегата "Адмірал Ессен", благословили екіпаж на виконання бойового завдання та організували розгортання мобільної групи для організації праці з окупаційними військовослужбовцями, що беруть участь у бойових діях.

19 серпня у бригаді берегової оборони Гумаров освятив бойову техніку та провів бесіду з окупаційними військовослужбовцями щодо "необхідності всіляко продовжувати духовне життя християнина попри складнощі та незручності польових умов служби".

16 серпня у 810-й окремій бригаді морської піхоти зустріли мироточиву ікону "Пом'якшення злих сердець" із села Бачуріно Московської області РФ; військові священики Сергій Поливцев і Олександр Григор'єв після молитви окропили окупаційних вояків святою водою та помазали миром від ікони.