• Головна
  • Новини
  • Духовне управління мусульман України "Умма" і Всеукраїнська асоціація "Альраїд" засудили теракт в Домодєдово...

Духовне управління мусульман України "Умма" і Всеукраїнська асоціація "Альраїд" засудили теракт в Домодєдово

25.01.2011, 17:38
Духовне управління мусульман України "Умма" і Всеукраїнська асоціація "Альраїд" засудили теракт в Домодєдово - фото 1
У зверненні до російського народу у зв'язку з трагедією в Домодєдово мусульманські організації України висловили скорботу і обурення терактом, в результаті якого загинули десятки та покалічено більше сотні невинних людей.

Domodedovo.jpgУ зверненні до російського народу у зв'язку з трагедією в Домодєдово мусульманські організації України висловили скорботу і обурення терактом, в результаті якого загинули десятки та покалічено більше сотні невинних людей.
«Ми рішуче засуджуємо цей нелюдський акт, спрямований, на нашу думку, на розпалювання міжнаціональної і міжрелігійної ворожнечі в російському суспільстві. Ми впевнені, що у злочинців, які скоїли цей злочин, немає ні національності, ні релігії. Адже всі світові релігії рішуче засуджують тероризм, вбивство невинних людей у політичних цілях. Священний Коран прирівнює вбивство однієї невинної людини до вбивства всього людства. Людське життя в ісламі розцінюється як вищий дар Бога», –сказано у зверненні.

Мусульмани України закликають росіян усіх національностей та віросповідань в цей важкий період зберегти витримку, спокій і «не піддаватися на провокації сил, які прагнуть втягнути Росію в безодню розбрату і хаосу».

«Ми, мусульмани Україні, висловлюємо найглибші співчуття братньому російському народові, а також потерпілим, їх близьким та родичам», – сказано у зверненні.