Духовні провідники України обговорили релігійну свободу з послом США

Духовні провідники України обговорили релігійну свободу з послом США - фото 1
У рамках адвокаційного візиту до Сполучених Штатів, українські духовні діячі 15 лютого зустрілися з послом у Посольстві України в США, щоб обговорити критичні питання релігійної свободи та порушення прав віруючих на окупованих територіях.

Про це інформує РЄПЦУ.

Під час візиту вони вели розмови з Оксаною Маркаровою та іншими представниками Посольства про критичну потребу звернення уваги американської громадськості на серйозні проблеми з релігійною свободою та грубі порушення прав вірян, які відбуваються на територіях, тимчасово окупованих Росією. Вони підкреслили важливість залучення української діаспори до інформаційних та адвокаційних заходів.

Представники українських церков у США, включаючи пасторів та єпископів, поділилися інформацією про ініціативи та проекти підтримки України, які організовуються євангельськими церквами різних штатів.

Єпископ Віктор Прохор зі штату Вашингтон зазначив, що українська діаспора тісно співпрацює з Україною у вирішенні проблем, пов’язаних зі свободою людей на окупованих територіях, і що інформування американських законодавців та громадськості про ситуацію приносить позитивні результати.

Анатолій Козачок, Головуючий РЄПЦУ, висловив переконання, що міжконфесійне розуміння та єдність у підтримці України, яка існує між представниками українських церков і релігійних організацій в Україні та США, а також спільне бажання працювати разом, надихає багатьох.