• Головна
  • Новини
  • «Дуже важливо, щоб всі українці широко відзначили 25-ту річницю Незалежності України», – Митрополит Філадельфійський УГКЦ...

«Дуже важливо, щоб всі українці широко відзначили 25-ту річницю Незалежності України», – Митрополит Філадельфійський УГКЦ

23.08.2016, 13:44
«Дуже важливо, щоб всі українці широко відзначили 25-ту річницю Незалежності України», – Митрополит Філадельфійський УГКЦ - фото 1
Митрополит Філадельфійський УГКЦ Степан (Сорока) закликав українців незалежно від віросповідань 24 серпня, у День незалежності України, прийти у храми і об'єднатися у спільній молитві за Україну.

Степан_(Сорока).jpgМитрополит Філадельфійський УГКЦ Стефан (Сорока) закликав українців незалежно від віросповідань 24 серпня, у День незалежності України, прийти у храми і об'єднатися у спільній молитві за Україну.

«Наше святкування повинно нагадати нам про героїчну жертву тих, які  сміливо стали на Майдані, щоб захистити свободу перед тими, хто прагнув знищити нашу самостійність.  Наше святкування повинно бути висловом вдячності тим, хто сьогодні ціною великих жертв  захищає Україну від агресора. Дуже важливо і значуще, щоб всі українці широко відзначили двадцять п'яту річницю Незалежності України», – закликає владика. 

За його словами, українські церкви та святі храми всіх віросповідань повинні бути наповнені українцями, які єднаються в спільній молитві: «Наша спільна віра та молитва – це те, що живить і плекає нашу ідентичність як українців. Наша довіра до Всевишнього надає підтримки й вселяє надію в наших братів і сестер в Україні, які особливо страждають через війну в Україні. Ми віддаємо себе в руки  Матері Божої благаючи в неї любові,  материнської присутності та заступництва за Україну та її народ. Ми також молимося і просимо про мир  для світу й народів, які також страждають від руйнівних воєн».

Митрополит Філадельфійський УГКЦ закликає українців гідно і щиро плекає свою українську ідентичність з нагоди цього особливого ювілею: «Наше святкування повинно стати яскравою демонстрацією наших багатих українських національних традицій, розвинутих в Україні і в світі. Підготовка концертів та різноманітних фестивалів є запорукою того, що наші багаті  традиції та культура продовжать розвиватися й підкорювати серця українців різного віку.  Ми маємо особливо заохочувати участь у всіх таких святкуваннях молоді, бо це засіває зерна вдячності та гордості за їхнє українське коріння. Ділення нашою багатою культурною спадщиною в піснях і танцях є життєдайним для наших друзів та сусідів, які живуть поряд з нами в  різних країнах».